اسکوتر سه چرخ برقی

اسکوتر سه چرخ برقی جدید تویوتا

اسکوتر جدید تویوتا کاملاً تجاری است و مخصوص پیاده روی است. این اسکوتر جایگزینی برای راه رفتن حساب میشود . تویوتا افرادی را که دارای مشکلات حرکتی هستند ، هدف خود برای این اسکوتر جدید قرار داده است.

برای کسانی که در پیاده روی مشکل دارند این اسکوتر میتواند به آنها در رفت و آمد روزانه کمک کند.

اسکوتر سه چرخ برقی جدید تویوتا

C+walkT می تواند با سرعت بین 2 تا 10 کیلومتر در ساعت (1.2-6.0 مایل در ساعت) حرکت کند.

تویوتا می گوید سریع ترین سرعت فقط برای “کاربران باتجربه” است.

این اسکوتر برقی دارای فناوری پیشرفته جلوگیری ازبرخورد با موانع است که برای جلوگیری از برخورد در حداکثر سرعت ساخته شده است. این اسکوتر جلوتر از خود را اسکن می کند و هنگامی که مانعی حس کند ، سرعت آن به طور خودکار به 2 کیلومتر در ساعت (1.2 مایل در ساعت) می رسد.

تویوتا توضیح می دهد:

C+walkT مجهز به سیستم تشخیص موانع است که به جلوگیری از برخورد با موانع یا عابرین پیاده کمک می کند. هنگامی که سنسور تشخیص محیط در جلوی وسیله نقلیه یک فرد یا مانع را تشخیص می دهد ، سیستم عامل هم هشدار بصری روی صفحه نمایش و هم هشدار صوتی را صادر می کند و سرعت اسکوتر را تا سرعت 2 کیلومتر بر ساعت کاهش می دهد ، بنابراین با این سیستم امنیت سواران را تضمین میکند “

C+walkT از موتور 250 واتی و باتری قابل حمل 272 وات پشتیبانی می کند. این دستگاه برای بلند قامتان مناسب نیست ، حداکثر وزن قابل تحمل وزن تا 100 کیلوگرم (220 پوند) است. این اسکوکتر مناسب افرادی با حداکثر قد 1.85 متر است.

فرمان اسکوتر سه چرخ برقی جدید تویوتا
باتری اسکوتر سه چرخ برقی جدید تویوتا
تنه تاشو اسکوتر سه چرخ برقی جدید تویوتا

اگر می خواهید خودتان C+walkT را امتحان کنید ، باید به ژاپن بروید. تویوتا ماه آینده این دستگاه را در بازار داخلی خود عرضه می کند ، جایی که حدود 3000 دلار آمریکا قیمت دارد.

بیشتر  هوندا اسکوتر برقی ارزان قیمت U-GO را روانه بازار کرد
برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *