ماشین شارژی برای کودک

5 دلیل که باید برای فرزند خود ماشین شارژی بخرید

ماشین شارژی یکی از بهترین اسباب بازیهایی است که معمولا کودکان با داشتن آنها شاد هستند.اما وقتی کودک شما سوار بر این ماشینهای شارژی است اتفاقات دیگری به غیر از شادی و سرگرمی برایش میافتد که در زندگی اش تاثیر مثبت دارد.

آنها با ماشین بازی در حال یادگیری حرکت ، کاوش و مسئولیت پذیری بیشتر هستند.

ماشینهای شارژی برای کودکان مزایای زیادی دارند و ما در این پست میخواهیم شما را با این مزایا آشنا کنیم.

در اینجا 5 دلیل وجود دارد که باید یک ماشین اسباب بازی برقی برای فرزند خود تهیه کنید:

ماشین شارژی مهارتهای حرکتی کودک شما را توسعه می دهد

در عین حال که کودک شما با ماشین شارژی سرگرم میشود ، خود آگاهی بیشتری پیدا میکند و اصول ماشین راندن را می آموزد. ماشین های شارژی به کودک شما کمک میکنند تا مهارت های حرکتی را در خود رشد دهند.

ماشین های شارژی طوری طراحی شده اند که همانند ماشین های واقعی بنظر برسند ، در ماشین های شارژی امکانات مختلفی مانند قفل در ، فرمان و پدال گاز و ترمز تعبیه کرده اند که به کودک حس ماشین واقعی را میدهد. وقتی کودکان با ماشینهای شارژی بازی میکنند ، استفاده از این امکانات را یاد میگیرند. کودکان میتوانند فرمان ماشین شارژی را کنترل کنند و با پدال گاز و ترمز سرعتش را کم و زیاد کنند و با آن به گردش بپردازند که همین باعث افزایش مهارت حرکتی میشود.

کودک یاد میگیرد که وقتی در جلو ماشین مانع است چکار باید انجام دهد در چه شرایطی ترمز کند و در چه شرایطی با استفاده از فرمان مسیر حرکت ماشین را منحرف کند ، که این یک تجربه ارزشمند برای یادگیری است.

بیشتر  کودکان محیط زیست را دوست دارند

سواری با ماشین شارژِی همچنین به کودکان کمک می کند تا مفهوم فضا را درک کنند و این باعث ایجاد هوش مکانی آنها می شود.

بازی با ماشین شارژی کودکان را به فعالیت در فضای باز تشویق می کنند

این روزها با گسترش تبلت ها ، تلفن ها و بازی های ویدیویی ، بچه ها به ندرت برای بازی بیرون می روند. بازی در فضای باز یک تجربه آموزشی فوق العاده مهم برای کودکان در مراحل رشد است. آنها فعالیت بدنی پیدا می کنند ، اکتشاف می کنند و چیزهای جدیدی در مورد محیط پیرامون خود می آموزند.

ماشین شارژی علاوه بر انگیزه دادن به کودکان برای بیرون رفتن ، بازی کردن و سوار شدن بر روی اسباب بازی ها ، فعالیت بدنی در  کودکان را به یک کار سرگرم کننده و تفریحی تبدیل می کند که یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. تا زمانی که کودک سوار بر ماشین شارژی نشود و با دست و پاهایش ماشین شارژی را هدایت نکند ، ماشین حرکت نمیکند و این باعث تقویت عضلات دست و پا کودک میشود.

ماشین شارژی به فرزند شما احساس استقلال می دهد

برای کودک شما (به خصوص اگر کودک نوپایی دارید) بسیار مهم است که حس استقلال داشته باشد. نوزادان وابستگی زیادی به والدین خود دارند ، اما کودکان نوپا متفاوت هستند. آنها تازه شروع به کاوش در جهان می کنند.

بچه هایی که ماشین سواری میکنند ، یاد میگیرند چگونه اعتماد به نفس داشته باشند. هنگامی که کودک بر مانعی غلبه کرد یا سواری چالش برانگیزی را با موفقیت به پایان رساند ، احساس موفقیت در آنها ایجاد می شود که برای ایجاد اعتماد به نفس در کودک مناسب است.

بیشتر  لیست بهترین ماشین شارژی برای کودکان

ماشینهای شارژی ایمن هستند

اتومبیل های برقی تجربه ای سرگرم کننده را به کودک شما ارائه می دهند بدون اینکه صدمه ای ببرند. هنگام خرید اسباب بازی از هر نوعی ، ایمنی باید اولویت اول شما باشد.

اسباب بازی ها از مواد با دوام ساخته می شوند بنابراین بسیار ایمن هستند. ویژگی های خاص مانند سیستم کنترل از راه دور ، ​​کمربند ایمنی و قفل در، باعث ایمن تر شدن بازی کودک شما با ماشین شارژی میشود و احتمال تصادف و یا آسیب دیدگی را به حداقل میرساند.

شما باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که کودک شما ایمن است. اطمینان حاصل کنید که کودک شما کمربند ایمنی را بسته و از کلاه ایمنی استفاده میکند. همچنین بهتر است در زمان بازی کودکتان خودتان یا فرد بزرگسالی بر روی فرزندتان نظارت داشته باشد.

ماشین شارژی به تقویت قوه تخیل کودک کمک میکند

کودکان بسیار خلاق هستند. وقتی اباب بازی مورد علاقه شان را به آنها بدهید ، هیچ محدودیتی در خلاقیت آنها وجود ندارد. کودکان با بازی گردن با ماشین شارژی به دنیای فانتزی و تخیلی خود میروند و در آنجا ماجرا جویی میکنند.

بازی کودکان با ماشینهای شارژی به کودکان القا میکند که یک خط داستانی ، سناریوی باور نکردنی را در ذهنشان ایجاد کنند ، این افکار کودکان ممکن است به نظر شما احمقانه باشد اما در واقع این افکار نقش اساسی در رشد مهارت در حل مسئله و تفکر انتقادی کودک شما میشود.

بازی با ماشینهای شارژی توسط کودکان باعث میشود تا آنها شرایط باورنکردنی ، سناریوها و خطوط داستانی را در ذهنشان ایجاد کنند. این بازی تخیلی ممکن است برای شما جالب یا احمقانه به نظر برسد اما در واقع این کارشان نقشی اساسی در رشد مهارت حل مسئله و تفکر انتقادیشان دارد.

بیشتر  لیست بهترین ماشین شارژی برای کودکان
برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *