کودکان در محیط زیست

کودکان محیط زیست را دوست دارند

تحقیقات پژو در انگلیس نشان داده است که بیش از نیمی از کودکانی که مورد بررسی قرار دادند دوست دارند والدینشان با محیط زیست دوست باشند ، مثلا با تعویض وسایل نقلیه بنزینی با وسایل نقلیه الکترونیکی.

پژو 1250 کودک 7-12 ساله و والدین آنها را مورد بررسی قرار داد و فهمید که 54.2٪ از کودکان میخواهند والدینشان بیشتر بازیافت انجام دهند ، استفاده مجدد وسایل و استفاده از وسایل نقلیه برقی را در زندگیشان قرار دهند و با محیط زیست سازگارتر باشند.

بیش از دو سوم کودکان در این تحقیق گفتند که مراقبت از محیط زیست را در سال های اخیر شروع کرده اند ، 67.8٪ از کودکان معتقد بودند که وسایل نقلیه برقی ، برای کره زمین مفید هستند.

بیش از نیمی از والدین شرکت کننده در این مطالعه (55/3 درصد) گفتند که فرزندانشان ابراز داشتند که دوست دارند در آینده یک وسیله نقلیه الکتریکی داشته باشند.

دیوید پیل David Peel، مدیر عامل پژو انگلستان ، گفت: “بسیار جالب است که نسل بعدی خریداران اتومبیل را بسیار علاقه مند به خودروهای الکتریکی میبیند و، کودکان تأثیرات مثبت این وسایل نقلیه را بر روی محیط زیست درک می کنند.”

“واقعاً مثبت است که از طریق تحقیقات ، ببینیم کودکان چگونه در تصمیمات خرید والدین تأثیر می گذارند.”

این تحقیق همچنین نشان داد 72.2٪ از کودکان می گویند با آنها مشاوره شده یا در خریدهای والدین خود از جمله خرید ماشین جدید یا انتخاب مقصد برای تعطیلات مشارکت دارند.

پیشنهاد دنرو به والدین کودکان برای اینکه کودکانشان بیشتر با خودروهای برقی و محیط زیست سالم آشنا شوند این است که به کودکانشان ماشین شارژی هدیه دهند تا از همان کودکی با وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست آشنا شوند.

بیشتر  لیست بهترین ماشین شارژی برای کودکان
برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *