قیمت بهترین دوچرخه برقی در ایران چقدر است؟

قیمت بهترین دوچرخه در ایران

قیمت بهترین دوچرخه برقی در ایران، یکی از اساسی ترین سوالاتی که همیشه ذهن خریدارن دوچرخه برقی را به خود مشغول می کند. لذا تصمیم داریم تا به بررسی دوچرخه برقی بپردازیم.

بررسی قیمت بهترین دوچرخه برقی در ایران

بهترین کدام است؟

قبل از بررسی قیمت این دوچرخه باید بدانیم که بهترین در ایران کدام است. اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد بهترین بود در اذهان مختلف معانی مختلفی دارد. به طور مثال یکی از محبوب ترین مدل ها که تا بحال در ایران ارائه شده است دوچرخه های برقی ارائه شده توسط شرکت دنرو می باشد.

برای بهترین مدل چه مبلغی باید بپردازیم؟

قیمت این مدل دوچرخه با توجه به آپشن ها و مشخصات مختلف آن از 1200 دلار شروع می شود. که البته در مقاله دوچرخه برقی ارزان توضیح دادیم که قیمت دوچرخه به المان های مختلفی بستگی دارد.

گران قیمت ترین محصول در ایران

گران قیمت ترین دوچرخه برقی در ایران مدل موتور وسط بوده که توسط شرکت دنرو در سال 1395 وارد شده بود و به قیمت 25 میلیون تومان فروخته می شد. البته این موتور روی دوچرخه سبک یا دوچرخه کربن ، دوچرخه شهری و دوچرخه تاشو نصب می گردید.

ایا گران ترین بهترین است؟

یکی از نکات جالبی که توجه ما را به خود جلب کرد، رفتار مشتریان ایرانی به گران قیمت ترین دوچرخه ها بوده است. با توجه به تجربیات ما طی چند سال گذشته در این صنعت، گران قیمت ترین دوچرخه های جهان مطابق با سلیقه و نظر دوچرخه سواران ایرانی نمی باشند.

بیشتر بخوانید  دوچرخه تاشو سبک

نظر دهید