خرید دوچرخه برقی دست دوم

دوچرخه برقی دست دوم

خرید دوچرخه برقی دست دوم و نکاتی که باید بدانیم

اگر شما هم مثل خیلی از مشتریان قصد خرید دوچرخه برقی دست دوم دارید حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

باتری دوچرخه برقی دست دوم

اصلی ترین نکته در هنگام خرید این محصول باتری آن می باشد، چرا که تقریبا پرهزینه ترین بخش یک دوچرخه برقی باتری آن بوده و باید حتما به تاریخ ساخت ، برند باتری و اینکه مدار هوشمند مدیریت باتری BMS داشته باشد توجه کافی داشته باشید.

موتور دوچرخه برقی دست دوم

از جمله ی مواردی که در موقع خرید باید توجه کافی به آن داشته باشید این است که موتور دوچرخه حداقل 350 وات توان داشته باشد. معمولا دوچرخه های برقی قدیمی 250 وات بوده و این توان برای این محصول کم است.

دسته گاز یا سیستم کمک پدال

اینکه دوچرخه شما دسته گاز داشته باشد یا از نوع سیستم کمک پدال باشد بستگی به سلیقه و نوع استفاده شما دارد. اما به این نکته توجه داشته باشید که معمولا محصولاتی که دسته گاز دارند مصرف باتری آنها بیشتر بوده و به عمر باتری باید توجه بیشتری نمود.

نکته نهایی در خرید دوچرخه برقی دست دوم

باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر نوع دوچرخه ای که می خرید نکات مخصوص به خود را دارد. به طور مثال اگر قصد خرید دوچرخه برقی تاشو و یا دوچرخه تاشو دست دوم را دارید باید حتما توجه کنید که از ناحیه تاشونده این محصول دچار ضعف نباشد و یا در خرید دوچرخه شهری باید حتما به سالم بودن طوقه ها توجه نمایید. همچنین در خرید دوچرخه سبک یا دوچرخه کربن از نوع برقی حتما نقاط اتصال از جمله کورپی فرمان، میله پدال و یا محل اتصال چرخ عقب را به خوبی بررسی نمایید.

کمک گرفتن از کارشناسان

پیشنهاد ما این است که در صورتی که اطلاعات کافی در مورد این محصول ندارید، حتما از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. برای دریافت مشاوره رایگان در خرید دوچرخه برقی می توانید در ساعات اداری با کارشناسان شرکت دنرو تماس بگیرید  22855871

بیشتر بخوانید  دوچرخه تاشو برقی

نظر دهید