موتور سیکلت برقی جدید Zero FXE

آغاز فروش موتور سیکلت برقی جدید Zero FXE

Zero به عنوان یک پیشرو در زمینه تولید موتورسیکلت برقی آرام ننشسته و همیشه مدلهای جدید را رونمایی میکند.آخرین مدلهای عرضه شده SR/F و SR/S  بودند.

اکنون Zero مدل جدیدی را به بازار با نام Zero FXE عرضه کرده است .

Zero FXE بر روی همان تنه Zero FX و FXS ساخته شده است ، اما به لطف طراحی مجدد،ظاهری کاملا جدید دارد.

Zero FXE با الهام از موتور سیکلت الکتریکی مفهومی آینده نگر Zero که با شرکت طراحی HUGE توسعه یافته است ، به طرز شگفت انگیزی نسبت به کانسپت اصلی وفادار مانده است.

این موتور روی پلتفرم FX ساخته شده و از همان موتور 34 کیلووات (46 اسب بخار) و 160 کیلومتر (100 مایل) برد شهری برخوردار است.  FXE تواناییهایش را با ظاهری زیبا و فناوریهای جدیدتر ارائه میدهد.

چیزی که این برند تجاری را تعریف میکند این است که ، zero برای انجام کارهای نوآورانه در زمینه وسایل الکترونیکی تعهد به حرکت رو به جلو دارد. FXE ویژگی های طراحی ، فناوری و تجربه سواری را که از موتورسیکلت آینده انتظار می رود ارائه می دهد.”

مدیر عامل شرکت Zero ، Sam Pachel

وزن این موتور سیکلت 135 کیلوگرم (298 پوند) است ، این مقدار وزن ، نصف وزن بسیاری از موتور سیکلتهای هم رده اش مانند هارلی دیویدسون LiveWire ONE است. هر دو موتور سیکلت برای موتورسواری در شهر طراحی شده اند ، با این تفاوت که zero fxe با نصف قیمت و نصف وزن است.

موتور 34 کیلو وات (46 اسب بخار) ضعیف بنظر میرسد. اما بخاطر وزن کم موتور سیکلت سرعت بسیار بالایی دارد ، حتی جاده های کوهستانی را به راحتی میگذراند و احساس کم بودن قدرت موتور به شما دست نمیدهد.

بیشتر  دلایل استفاده از موتور سیکلت برقی

شاید بنظر برسد که ZERO FXE جدید همان FX است فقط تنه اش تغییر کرده است ، در واقع همین است ، اما ویژگیهای بهتری از FX دارد.

بسیاری از فناوری هایی که در موتور سیکلتهای SR / F و SR / S Zero وجود داشت ، در این موتور سیکلت هم وجود دارد. یک نمایشگر 5 ″ TFT با ظاهری مشابه صفحه نمایش  LCD FX دارد. این موتور سیکلت همچنین دارای سیستم عامل Zero’s Cypher II است که شامل اتصال بلوتوث برای تنظیم پارامترهای سوار شدن مانند قدرت ، گشتاور و حداکثر سرعت در موبایل موتور سواراست.

با باتری 7.2 کیلووات ساعت ، FXE از حداکثر 160 کیلومتر (100 مایل) برد در شهر برخوردار است. سرعت این موتور سیکلت برقی می تواند تا 136 کیلومتر در ساعت (85 مایل در ساعت) برسد و برد آن در چنین سرعتی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

اگر به دنبال یک موتور سیکلت برقی مسافرتی هستید ، این مناسب شما نیست. اما اگر به دنبال موتور سیکلت برای سفرهای درون شهری هستید ، FXE عالی است. من چندین ماه سوار FXS شدم و هفته ای یک یا دو بار آن را شارژ میکردم. موتور سیکلت های الکتریکی با باتری های کوچک که برای استفاده در شهرها طراحی شده اند ، یک گروه در حال رشد را تشکیل می دهند و FXE مطمئناً بهترین موتور برای افرادیست که مسافرتهای درون شهری دارند.

برچسب‌ها: بدون برچسب
1

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *