موتورسیکلت برقی

معرفی موتورسیکلت برقی TROMOX UKKO

موتورسیکلت های برقی کوچک به دلیل هزینه کمتر و کاهش موانع نظارتی ، اهداف فریبنده ای برای تولیدکنندگان هستند.

تولید کننده تایوانی  موتور سیکلت برقی دو مدل موتورسیکلت برقی با نامهای ، TROMOX MINO ، TROMOX UKKO ، به بازار عرضه کرده است.

TROMOX MINO ، یک موتورسیکلت برقی با یک موتور الکتریکی 2.5 کیلووات و حداکثر سرعتش تنها 60 کیلومتر در ساعت (37 مایل در ساعت) است.

TROMOX UKKO با فرمت بزرگتر اخیراً در نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت های چین (نمایشگاه خودرو CIMA 2021) معرفی شد.

موتوربرقی جدید دارای موتور 7 کیلووات ​​است. حداکثر قدرت موتورش معادل 9.4 اسب بخار است.

موتور با گشتاور 203 نیوتن متر ، گشتاور قابل توجهی را ایجاد می کند و موتور سیکلت برقی را به حداکثر سرعت 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) می رساند. این شرکت ادعا می کند که UKKO S می تواند در 4.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد ، که اگر حقیقت داشته باشد بسیار چشمگیر خواهد بود.

TROMOX UKKO

این موتوربرقی با باتری 72 و 55 آمپر ساعتی دارای ظرفیت 3،960 وات یا تقریباً برابر با موتورسیکلت برقی SONDORS Metacycle است. TROMOX می گوید میتوان فقط در 45 دقیقه 80 درصد شارژ کرد.

در حالی که UKKO بزرگتر از MINO است ، هنوز ارتفاع صندلی 76 سانتی متر (29.9 اینچ) است. این به موتور سواران کوتاه قامت اجازه می دهد تا راحت تر بر روی موتورسیکلت سوار شوند .

با وجود اندازه کوچک ، UKKO حداکثر ظرفیت سوار 170 کیلوگرم (375 پوند) را دارد. این بدان معناست که سواران بزرگتر یا حتی یک جفت سوار متوسط می توانند روی دوچرخه سوار شوند. UKKO مجهز به میله های عقب برای حمل یک پیلیون است و این امکان را برای دو سوار بر روی یک موتورسیکلت کوچک فراهم می کند.

TROMOX UKKO

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت آن وجود ندارد ، TROMOX انتظار دارد که UKKO در بهار 2022 در دسترس باشد. این شرکت با معرفی اولین دوچرخه خود ، MINO ، به اروپا ، فراتر از بازار آسیایی رفته است و در حال کار بر روی معرفی این دوچرخه در ایالات متحده است.

بیشتر  معرفی موتور برقی

MINO TROMOX جامعه هدفش  موتورسواران جوان و شهری است. آنهایی که دنبال حمل و نقل با موتور برقی مقرون به صرفه ، سبک و کارآمد هستند ، اما چیزی سریعتر و قوی تر از موتور برقی مع می خواهند.

TROMOX هدفش از تولید  MINO برای سوارکردن جوانان و شهری استفاده می کند که به دنبال حمل و نقل دوچرخه برقی مقرون به صرفه ، سبک و کارآمد هستند ، اما چیزی سریعتر و قوی تر از دوچرخه برقی می خواهند. UKKO همان مسیر MINO را دنبال می کند ، اما در بخش قدرت و سرعت سالم است.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *