دوچرخه برقی

چگونه بطری آب روی دوچرخه برقی حمل کنیم

دوچرخه برقی شما جایی برای گذاشتن بطری آب ندارد؟

مشکل رایج دوچرخه های برقی این است که هیچ محلی برای گذاشتن بطری آب را ندارند. این یک مشکل جدی است، زیرا برخلاف تصور رایج، با دوچرخه برقی می‌توان ورزش زیادی انجام داد. بخاطر همین بهتر است آب زیادی بنوشید. این پست راه حلی آسان و مقرون به صرفه برای این مشکل در اختیار شما قرار می دهد !

وقتی اولین دوچرخه‌ برقی ام را گرفتم، هیچ محلی برای نصب بطری آب نداشت .

در واقع، من معمولاً در ده دقیقه اول دوچرخه سواری باید آب بنوشم. من بطری آب را در خورجینم حمل میکردم، اما خیلی دردسر داشت. برای هر بار نوشیدن آب نیاز بود بایستم و پیاده شوم.

این مشکل بطری آب به دلیل هندسه منحصر به فرد دوچرخه های برقی ایجاد می شود. قرار گرفتن موتور و باتری در دوچرخه برقی باعث میشود که هیچ فضایی روی تنه دوچرخه برقی برای قرار دادن بطری آب باقی نماند.

بطری آب دوچرخه برقی

یک نگهدارنده بطری آب بگیرید

من برای دوچرخه ام یک بطری آب و نگهدارنده بطری آب از برند SKS خریدم که برای من راه حل خوبی بود.

نگهدارنده بطری آبم یک بند قابل تنظیم دارد به این معنی که می توان برای هر دوچرخه برقی استفاده شود. می‌توانید بطری را راحت بچرخانید تا با زانوهایتان به آن ضربه نزنید، یا هنگام پیاده شدن، به نگهدارنده برخورد نکنید.

کل سیستم بسیار ساده است و در چند ثانیه نصب می شود و شما می توانید به همان سرعت آن را بردارید. می توانید آن را روی اکثر دوچرخه ها استفاده کنید.

بیشتر  سفری به کارخانه دوچرخه سازی آمریکایی electric bike company

واقعاً یک راه حل بسیار هوشمندانه، زیبا و ارزان برای مشکل حمل بطری آب روی دوچرخه برقی است. این محصول از سه قسمت تشکیل شده است : بخش اتصال، قفس بطری و بطری .

دوچرخه برقی ، بطری آب
برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *