Gazelle Medio T9 City دوچرخه برقی

Gazelle Medio T9 City دوچرخه برقی ارزان قیمت با موتور بوش

Gazelle به تازگی جدیدترین دوچرخه برقی خود را با نام Medio T9 City عرضه کرده است. دوچرخه برقی از یک موتور mid، یکی از محبوب ترین تامین کنندگان در صنعت استفاده می کند.

دوچرخه برقی Gazelle Medio T9 City با موتور Bosch Active Line، چرخ عقب را از طریق دنده 9 سرعته Shimano Alivio به حرکت در می آورد.

دوچرخه های برقی بوش معمولاً ارزان نیستند. در واقع، آنها گران هستند. قیمت ها متفاوت است، اما 4 هزار دلار یک قیمت بسیار معمولی است. قیمت‌ها با اجزای فانتزی و نام‌های تجاری شیک‌ حتی بالاتر می‌رود.

اما Gazelle Medio T9 City در ایالات متحده با قیمت فوق العاده معقول 2299 دلار است.

این ممکن است برای هر کسی که با صنعت دوچرخه الکترونیکی آشنایی نداشته باشد، “کم هزینه” به نظر نرسد. اما برای در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری از دوچرخه‌های الکتریکی موتور mid با داشتن پیشرانه‌های ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر، به آن سطح قیمت نزدیک هستند.

موتور Bosch Active Line در صدر لیست پیشرانه این شرکت قرار ندارد، اما گشتاور 40 نیوتن متری آن هنوز برای اکثر دوچرخه سوارن کافی است.

این موتور به Medio T9 City کمک می‌کند تا به حداکثر سرعت 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) در ایالات متحده برسد، اگرچه نسخه‌های بین‌المللی محدودیت‌های سرعت کمتری برای مطابقت با مقررات محلی دارند.

باتری 400 وات ساعتی بوش نیز کمی کوچکتر از میانگین های صنعتی است، اما این دوچرخه الکترونیکی پدال کمکی ، کارآمدتر از دوچرخه های الکترونیکی مجهز به اهرم گاز است .

وزن دوچرخه برقی بدون باتری 47 پوند (21 کیلوگرم) است. Gazelle به وزن باتری اشاره ای نکرد، اما اکثر بسته های 400 Wh در حدود 5.5 پوند (2.5 کیلوگرم) هستند.

بیشتر  Juiced Bikes از RipRacer رونمایی کرد

T9 Medio City در دو اندازه فریم عرضه می‌شود و هر دو از طراحی با پله پایین برای دسترسی بیشتر استفاده می‌کنند.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *