top bike shops

5 فروشگاه برتر دوچرخه سواری در سراسر جهان

اکثر دوچرخه سواران برای مجهز شدن و آماده شدن برای دوچرخه سواری به فروشگاه های محلی خود میروند. از پوشاک و لوازم جانبی گرفته تا خرید دوچرخه و تنظیم دوچرخه و خدمات تخصصی ، همه را لازم است یک فروشگاه دوچرخه استاندارد ارائه دهد.

لیست فروشگاه های برتر دوچرخه سواری گسترده است ، اما در اینجا  ما پنج فروشگاه را لیست کرده ایم که از همه نظر برجسته هستند.

 

The Service Course – Girona Spain

The Service Course

 

هنگامی که کریستین مایر(Christian Meier) از دوچرخه سواری حرفه ای بازنشسته شد ، تمرکزاش از دوچرخه سواری به مشاغل مرتبط با دوچرخه تغییر یافت. وی با همسرش شغل جدید خود را شروع کرد.

این زن و شوهر پس از بازدید از شهر Girona اسپانیا در کافه Espresso Ma

fia یک تصمیم مهم گرفتند و آن این بود که در این شهر زیبا فروشگاه دوچرخه خود را تاسیس کنند.

این فروشگاه مجموعه از فریم ، لباس دوچرخه سواری و لوازم جانبی عالی را ارائه می دهد .این فروشگاه در بافت سنتی شهر Girona واقع شده است .

این فروشگاه با توصیه های Christian Meier به افرادی که قصد دوچرخه دارند یک خرید فوق العاده را برای خریداران به ارمغان میاورد. فروشگاه دوچرخه Christian Meier ، تور دوچرخه سواری هم برگزار میکند که افراد این تور را در مورد اینکه چطور یک دوچرخه سوار بهتری شوند در این تور راهنمایی میکند مانند شناخت انواع مسیر دوچرخه سواری و چگونگی دوچرخه سواری در هر نوع مسیر ، دوچرخه مناسب هر نوع مسیر و …

کریستین مایر  در تور آموزش دوچرخی سواری اش افراد را به تور دسته جمعی به جاده های دیدنی اطراف این شهر میبرد و یک تجربه خاطره انگیز را در قطب دوچرخه سواری جهان به افراد حاضر در تور هدیه میدهد.

 

Northside Wheelers   – ملبورن ، استرالیا

Northside Wheelers

این فروشگاه مملو از وسایل دوچرخه سواری است و اگر با مالک این فروشگاه Malachi Moxon ، در مورد ورزشی دوچرخه سواری صحبت کنید بینش بهتری از این ورزش خواهید یافت. در فروشگاه ، مجموعه ای زیبا از مجسمه های دوچرخه سواری ، کتاب و تی شرت های دوچرخه سواری را خواهید دید . فروشگاه Northside Wheelers یک فروشگاه منحصر بفرد و یکی از فروشگاههای برتر در جهان است زیرا به بازدیدکنندگان اجازه می دهد برخی از جنبه های کمتر شناخته شده اما جذاب این ورزش را بهتر درک کنند.

 

Mellow Johnny’s -آستین ، تگزاس

Mellow Johnny’s

بدنامیت لانس آرمسترانگLance Armstrong) ) در دنیای دوچرخه سواری تا ابد پابرجاست زیرا نام او همیشه در ورزش با دوپینگ مرتبط است. هفت عنوان قهرمانی وی در تور دو فرانس (Tour de France) سلب شده و پرونده ای در مورد کلاهبرداری اش از خدمات پستی ایالات متحده در جریان است ولی همه این جرائمی که انجام داده است بنظر من هنوز هم در آستین تگزاس باید از فروشگاه دوچرخه وی بازدید کرد.

این فروشگاه دوچرخه سواری ، هفتگی میزبان رویدادهای مختلف است ، در لیست خدماتش اجاره دوچرخه هم قرار دارد ،یک استودیوی آموزش با نام Pedal Hard دارد. این فروشگا دو طبقه  دارد یک طبقه اش فروشگاه است و یک طبقه اش تعمیرگاه دوچرخه است.

یک طبقه هم مربوط به استودیو است که استودیوی آموزش و تناسب اندام است ، شما در این استودیو یادگاریهایی از مسابقات آرمسترانگ خواهید دید مانند پیراهن های زرد تور دوفرانس ، دوچرخه های آزمایشی تایم و بسیاری چیزهای جالب دیگر در این استودیو قرار دارد. حتی اگر طرفدار آرمسترانگ هم نباشید ، بازدید از Mellow Johnny’s به شما این فرصت را می دهد تا تاریخ مسابقات دوچرخه سواری را در دوره ای که محبوبیت این ورزش در آمریکای شمالی سر به فلک می کشد ، ببینید.

 

Bonsai Cycle Works توکیو ، ژاپن

Greater Tokyo پرجمعیت ترین کلانشهر جهان است.  مالک این فروشگاه Hideo Yoshida است ،دکوراسیون این فروشگاه ترکیبی از دکوراسیون سنتی و مدرن است . در این فروشگاه مارک های سطح بالا برای فروش به مشتریان ارائه میشود. اگر از این فروشگاه دیدن کردید حتما مالک فروشگاه به شما شیرینی خوشمزه تعارف میکند، باید بدانید این شیرینی های خوشمزه توسط همسرش Natsuki

پخته شده است. در کنار دیدن و خرید در این فروشگاه ، خوردن شیرینی هم لذت بخش است.

 

-The 11 Inc تورنتو ، کانادا

The 11 Inc

11  Inc. بیش از دو سال است که در محله Don Mills تورنتو کانادا تاسیس شده است اما دوچرخه سوارانی که به دنبای دوچرخه سطح بالا و فروشگاهی با خدمات عالی هستند از سراسر کانادا به این فروشگاه میروند.

مالک این فروشگاه Don Mills است.  در محله ای که این فروشگاه دائر است پر از فروشگاه های بزرگ و کوچک قرار دارد.

در داخل فروشگاه مدل های معروف مارکهای Bianchi ، Pinarello ، De Rosa که در مسابقات تور دو فرانس مقام کسب کرده اند برای زیبا تر کردن محیط فروشگاه قرار دارد. اگر به دنبال لوازم جانبی و البسه مناسب دوچرخه سواری هستید در این فروشگاه برترین برندها را میتوانید بخرید. همچنین این فروشگاه خدمات مربوط به دوچرخه را هم ارائه میدهد. در کلام آخر در این فروشگاه تمامی دوچرخه های برند و معروف دنیا را خواهید دید.

این فروشگاه  همچنین از تیم برتر مردان UCI قاره کانادا ، Silber Pro Cycling پشتیبانی می کند. این تیم موفقیتهای بزرگی را در توسعه نسل بعدی استعدادهای دوچرخه سواری کسب کرده است .

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *