دوچرخه برقی آینده ، دوچرخه برقی هوشمند

3 ویژگی مهم در دوچرخه های برقی نسل آینده چیست؟

دوچرخه الکترونیکی برای شما چه معنایی دارد؟ برای بسیاری از مردم، دوچرخه الکترونیکی به سادگی راهی جایگزین و سازگار با محیط زیست برای آسان‌تر کردن رفت و آمد به محل کار یا راهی برای تفریح است. اگر در دنیای دوچرخه های الکترونیکی تازه کار هستید، ممکن است انتظارات زیادی از ویژگی های دوچرخه های برقی نداشته باشید.

بیشتر فناوری های ساخته شده در دوچرخه های برقی بیش از صد سال پیش توسط دانشمندان ایجاد شده اند .

اما ، آیا تا به حال به آینده دوچرخه های الکترونیکی یا ویژگی های پیشرفته که دوچرخه برقی می تواند داشته باشد فکر کرده اید؟

 فقط تصور کنید دوچرخه برقی داشته باشید که در واقع دوست شماست و دقیقا میداند چه میخواهید و به خوبی از شما مراقبت میکند و حتی در روزهایی که تمایلی به فعالیت ندارید به شما انگیزه میدهد.

اگر کنجکاو هستید، ادامه مطلب را بخوانید! از این که میگویم که یک دوچرخه برقی چگونه میتواند شما را در کارهایتان کمک کند شگفت زده خواهید شد.

1. به راحت ترین روش با شما در ارتباط است

دوچرخه های الکترونیکی در آینده به شما این امکان را می دهند که همه چیز را با دستورات صوتی کنترل کنید، مثلا می توانید در حالی که در میانه راه هستید، اطلاعاتی در مورد شرایط جاده دریافت کنید.

زمانی که دوست دارید جایی بروید، به سادگی به دوچرخه الکترونیکی خود بگویید که کجا می خواهید بروید، و دوچرخه به شما مسیرها را میگوید. در عین حال، برای انتخاب بهینه ترین مسیر برای شما کار می کند.

بیشتر  چگونه با خیال راحت دوچرخه برقی سوار شویم

حتی می‌توانید هنگام دوچرخه سواری تماس‌های تلفنی را بدون هندزفری پاسخ دهید.

ویدیو زیر نحوه عملکرد یک دوچرخه برقی با دستیار صوتی را نشان میدهد:

2. ویژگیهای امنیتی و حفاظتی دارد

دوچرخه الکترونیکی شما می تواند به نگهبانی تبدیل شود که مراقب امنیت شما است. این مدل دوچرخه‌های الکترونیکی ، سیستم ردیابی موقعیت مکانی GPS دارند و به شما دستورالعمل‌هایی گام به گام برای طی مسیر را می‌دهد و موقعیت مکانی شما را ردیابی می‌کند.

هنگامی که فردی دوچرخه برقی شما را جابجا می کند و هر زمان که ژیروسکوپ فعالیت های غیرعادی را تشخیص دهد به شما اطلاع داده می شود. علاوه بر این، سیستم قفل بیومتریک به شما امکان می دهد قفل دوچرخه الکترونیکی خود را با یک لمس باز کنید، یعنی شما تنها کسی هستید که می توانید دوچرخه برقی خود را کنترل کنید.

3. الهام بخش شماست و انگیزه میدهد

اپ دوچرخه برقی

بر اساس مطالعه ای که توسط کاترین پی بیلی در مجله خدمات پرستاری و بهداشت روانی به نام «سیستم پاداش و اعتیاد مغز» انجام شد، افراد اگر بدانند برای تلاش بیشتر پاداش می گیرند، می توانند به دستاوردهای بیشتری دست یابند. دوچرخه های الکترونیکی در آینده اهداف و دستاوردهای دوچرخه سواری شما را تجسم می کنند.

این کار به شما انگیزه می دهد. علاوه بر نظارت و ضبط اطلاعات سلامتی شما، به شما امکان می دهد تا سهم خود را در کاهش انتشار کربن بدانید. دوچرخه الکترونیکی در آینده برنامه ای خواهند داشت که در آن میتوانید اطلاعات سلامتی خودرا ببینید و بررسی نمایید.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *