چند نکته مهم در خرید دوچرخه برقی

نکات خرید دوچرخه برقی

نکات خرید دوچرخه برقی که هنگام خرید آن باید مد نظر قرار دهیم؟

 

نکات خرید دوچرخه برقی یکی از مواردی است که برای انجام آن باید تحقیق و بررسی کافی داشته باشید. چنانچه برای خرید این محصول اطلاعات فنی کافی در مورد آن ندارید، پیشنهاد میکنیم ابتدا صفحه  دوچرخه برقی را به طور کامل مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 

خرید دوچرخه برقی

آیا نیاز واقعی شما دوچرخه برقی است یا موتور برقی؟

بسیاری از افراد این دو را با هم اشتباه می گیرند. همانطور که می دانید دوچرخه یک وسیله ی ورزشی و تفریحی است و هدف استفاده از آن، ارتقا سلامتی و تناسب اندام بیشتر است و دوچرخه های برقی به این دلیل به بازار آمدند که طرفداران دوچرخه تصمیم گرفتند که در عین سلامتی و ورزش، این وسیله ی جذاب را به عنوان وسیله ی نقلیه ی خود نیز مورد استفاده قرار دهند.

 

 

 

 

کاربرد دوچرخه برقی

دوچرخه برقی مناسب چه کسانی هست؟

اگر شما علاقه مند به ورزش هستید و دوست دارید که از دوچرخه برای ارتقا سلامتی خود و تناسب اندام استفاده کنید ولی گاهی ممکن است به دلیل خستگی یا استفاده از دوچرخه برای مدت زمان طولانی انرژی کافی برای ادامه دادن به مسیر را نداشته باشید اینجاست که این محصول بسیار مناسب شما هست. و از طرفی اگر بخواهید از دوچرخه به عنوان وسیله ی نقلیه خود استفاده کنید و  گاهی به دلیل خستگی یا عدم تمایل به تعریق نیاز دارید تا یک نیروی الکتریکی به کمک شما بیاید، این محصول مناسب ترین گزینه برای شما هست.

 

 

 

 

 

کاربردهای دوچرخه برقی

چه کسانی نباید دوچرخه برقی بخرند؟

اگر شما این قصد را دارید که یک وسیله حمل و نقل داشته باشید که مانند موتور سیکلت گاز بدهید و هیچ نیرویی خودتان صرف رکاب زدن نکنید اصلا خرید این محصول را به شما پیشنهاد نمی کنیم و قطعا خرید موتور برقی گزینه ی بسیار مناسب تری هست. چون دوچرخه برقی برای استفاده ی ورزشی – برقی طراحی شده است و در صورتی که از آن همانند یک موتور سیکلت با آن رفتار کنید قطعا عمر زیادی نخواهد داشت و انتظارات شما را نیز برآورده نخواهد کرد.

 

 

 

 

 

دوچرخه برقی ارزان قیمت

خرید دوچرخه برقی ارزان آری یا نه؟

همیشه یکی از دغدغه های مشتریان قیمت محصولات است.آ می توان دوچرخه ارزان خرید یا خیر؟  این موضوع که فروشندگان مختلف قیمت های متفاوتی را برای یک محصول ارائه می دهند این سوال را در ذهن خریدار ایجاد می کند که علل تفاوت این قیمت ها چیست. اولین نکته ای که در این باره باید خدمت شما عرض کنیم این است که باید اول این سوال را از خود بپرسید، چه امکانات و مشخصاتی مناسب من است؟ چون همیشه بهترین لزوما مناسب ترین نیست و شما باید مناسب ترین گزینه را برای خود برگزینید و نه لزوما بهترین محصول موجود در بازار را. برای همین بهتر است ابتدا میزان پیمایش مورد نیاز خود، حداکثر وزنی که باید این محصول تحمل کند، شیب هایی که قرار است با آن بپیمایید و کلیه توقعاتی که از این محصول دارید را لیست کنید و سپس بر اساس نیازمندی خود محصول مناسب را تهیه نمایید. البته جز موارد فوق عوامل دیگری همچون کیفیت محصول در قیمت آن موثر هستند که لازم هست حتما پس از برآوردن نیازهای خود به کیفیت مناسب و استاندارد قطعات و تجهیزات محصول نیز حتما توجه داشته باشید.

بررسی دوچرخه برقی ارزان

 

 

 

دوچرخه برقی دست دوم

نکته مهم در خرید دوچرخه برقی دست دوم

دوچرخه برقی یک محصول الکتریکی با تکنولوژی نسبتا پیشرفته است و هنگام خرید محصول کارکرده باید صحت عملکرد قطعات الکترونیکی و مخصوصا باتری به لحاظ تاریخ مصرف چک شوند، چرا که باتری های لیتیومی تاریخ مصرف دارند و اگر 4 5 سال از تاریخ آن های گذشته باشد قابل استفاده نیستند. لذا همانطور که خرید یک خودرو دست دوم نیاز به بررسی و تایید کارشناس دارد، ما توصیه می کنیم در صورتی که قصد خرید دوچرخه برقی دست دوم دارید حتما از یک کارشناس متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 نکات قابل توجه در خرید دوچرخه برقی دست دوم

 

 

 

 

خرید دوچرخه برقی حرفه ای

راهنمای خرید دوچرخه برقی حرفه ای

اگر شما یک دوچرخه سوار حرفه ای باشید بنابراین طبیعی ست که برای خرید نوع برقی آن نیز به حرفه ای بودن آن توجه می کنید. اما در مورد دوچرخه برقی، حرفه ای بودن دو بخش مجزا دارد، اول حرفه ای بودن بخش الکترونیکی آن و دوم حرفه ای بودن دوچرخه غیر برقی آن است. این موضوع که هردو قسمت حرفه ای باشند قطعا خیلی مطلوب است و به طبق آن قیمت آن نیز بالاتر است اما همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین لزوما مناسب ترین نیست، این نیاز و سلیقه ی شماست که تعیین می کند فقط بخش الکترونیکی یا بخش غیر برقی یا هر دو قسمت آن ها حرفه ای باشند.

بیشتر بخوانید  معرفی انواع دوچرخه