[nikanshop_vc_products_carousel_new category_link=”true” image=”9197″ color=”#00c2ec” category=”دوچرخه-تاشو”]

 

راهنمای قیمت و خرید دوچرخه تاشو

خرید دوچرخه تاشودوچرخه تاشو در سنوات اخیر به دلیل مشکل نگهداری در زندگی آپارتمان نشینی و همچنین وابسته شدن زندگی ها به ماشین ها در بین کسانی که قصد خرید دوچرخه دارند، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، که در اینجا به بعضی از خصوصیات این وسیله اشاره می کنیم.

دوچرخه تاشو چیست؟

به دوچرخه هایی اطلاق می شود که معمولا از مرکز تقارن آنها قابلیت تاشوندگی و جمع شدن دارند که بتوان آنها را براحتی در فضاهای کوچک و بسته جا داد.

تفاوت قیمت ارزان تا گران

اولین و مهم ترین خصوصیتی که یک دوچرخه تاشو ارزان را از نوع گران آن جدا می کند، جنس تنه می باشد، این وسیله در سه نوع فلزی، آلومینیومی و فیبر کربن ارایه می شود که طبیعتا جنس فلزی آن نسبت به آلومینیومی و فیبرکربنی آن  گران قیمت تر بوده که البته لزوما قیمت بالا یا پایین نمی تواند المان اصلی در هنگام تصمیم گیری برای خرید دوچرخه باشد، طراحی ظریف، وزن مناسب و کیفیت قطعات به کار رفته در دوچرخه تاشو در قیمت گذاری محصول موثر هستند.

دوچرخه تاشو سبک

از مهم ترین معیارهای تصمیم گیری برای کسانی که قصد خرید دوچرخه را دارند و مخصوصا این مدل دوچرخه وزن آنها می باشد چرا که این دوچرخه برای حمل و جانمایی آسان طراحی شده است و بنابراین باید حدالامکان سبک بوده تا حمل آن راحت تر باشد. دو ویژگی جنس بدنه و میزان ظرافت در طراحی در وزن نهایی این وسیله موثر هستند. این وسیله با جنس فیبر کربن  وزنی بین ۷ الی ۱۲ کیلوگرم آلومینیومی ۱۰ الی ۱۶ کیلوگرم و فلزی وزنی بین ۱۲ الی ۲۰ کیلوگرم را خواهند داشت.

دوچرخه تاشو برقی

به دلیل جذابیت بالای این وسیله برای مخاطبان، اخیرا نوع برقی آن نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده به طوری که در حال حاضر سهم بالای از بازار دوچرخه برقی را به خود اختصاص داده است. ترکیب نیروی الکترونیکی و قابلیت تاشوندگی، جذابیت آن را دو چندان کرده و تقریبا تمامی نیازهای امروزی یک دوچرخه سوار را به طور کامل برطرف می کند

محصول تولید ایران

قطع به یقین تردید در مورد کیفیت دوچرخه های ایرانی همیشه دغدغه خریداران این محصول بوده است. که باید اقرار کنیم که در سالهای اخیر تولید کنندگان داخلی، توانسته اند به کیفیت های قابل قبول و گاها قابل رقابت با نمونه های خارجی برسند که به دلیل تامین درصد زیادی از مواد اولیه از داخل کشور، قیمت های بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی را ارایه داده اند.

تفاوت دوچرخه تاشو و دوچرخه ساده

بارزترین تفاوت نوع تاشو و معمولی در جمع شوندگی تنه و در برخی مدل ها فرمان می باشد، معمولا این نوع در سایزهای کوچکتر ولی برای بزرگسالان طراحی می شوند. رایج ترین سایز ۲۰ اینچ بزرگسال می باشد. در صورتی که شما هم قصد تجربه یک زندگی شاد را دارید، این محصول یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.