چرا دوچرخه برقی ژاپنی معروف هست؟

چرا دوچرخه برقی ژاپنی معروف هست؟

دوچرخه برقی ژاپنی

اگر به فروشنده ها مراجعه نمایید حتما به شما خواهند گفت که درصد زیادی از مشتریانی که برای خرید دوچرخه شارژی مراجعه می کنند، یکی از سوالاتی که می پرسند این است آیا محصول ژاپنی دارند؟

علت معروفیت این دوچرخه برقی ژاپنی چیست؟

شاید جالب باشد که بدانید در واقع این دوچرخه برقی ژاپنی نیست که معروف هست، بلکه این عنوان به دلیل شهرت و قدمت بالای ژاپن در تولید دوچرخه و قطعات آن می باشد.

پیشینه ژاپن در صنعت دوچرخه

پیشینه مثبت برند حرفه ای و مشهور برندهای ژاپنی همچون یاماها و شیمانو در تولید دوچرخه شهری ، دوچرخه تاشو ، دوچرخه سبک و قطعات آن، موجب شد تا مردم همان ذهنیت مثبت را نسبت به نوع برقی آن نیز داشته باشند و به عنوان یک تولید کننده معتبر این محصول در فروشگاه ها به دنبال آن باشند.

از کجا باید این محصول را تهیه کنیم؟

در حال حاضر نوع ژاپنی این محصول در ایران نمایندگی معتبر ندارد و تعدادی به صورت پراکنده توسط شرکت های بازرگانی وارد کشور شده است، لذا قبل از خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

قیمت این محصول چقدر است؟

قیمت این محصولات در کشور های اروپایی و آسیای شرقی از 4000 دلار به بالا می باشد، که البته در حال حاضر این محصولات تحت لیسانس ژاپن و بیشتر در کشور چین تولید می شوند.

مزیت این دوچرخه ها نسبت به سایرین

اصلی ترین مزیت این محصولات نسبت به سایر رقبا، کیفیت چشم گیر قطعات و تنه های آنها می باشد. وزن سبک و عمر بالا، این محصولات را از سایرین متمایز کرده است.

بیشتر بخوانید  مزایا موتور برقی

نظر دهید