آشنایی با شرکت دنرو

در دنیای پرترافیک، شلوغ و آلوده شهری امروزه، برای انجام کارهای روزمره‌ و سرعت بخشیدن به آنها، راهی جز استفاده از دوچرخه معمولی یا دوچرخه برقی به عنوان یک وسیله نقلیه دوست داشتنی، سالم، پاک و مفرح پیش رو نمانده است.
با وجود تمامی مزایای دوچرخه به عنوان وسیله ای عالی، به دلیل ناهمواری شیبها و گسترش شهرها، استفاده از آن نه تنها برای کودکان و سالمندان دشوار کردیده بلکه دوچرخه سواران حرفه ای نیز در استفاده روزمره آنها دچار تردید گردیده اند، راه حل چیست؟ آیا میبایستی چنین وسیله جذابی را از سامانه حمل و نقل سبز شهری حذف نمود؟
جواب خیر است زیرا در حل این مشکل و معضل و حفظ دوچرخه در کورس حمل‌ونقل شهری، دوچرخه‌هایی الکتریکی یا برقی متولد شدند که در راستای سهولت استفاده از آنها و باقی ماندن و رشد در سامانه حمل و نقل شهری، از چند سال پیش اعلان وجود کرده‌اند.
از همین رو مجموعه ی دنرو به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ دنکو شکل گرفت، تا با توجه به نیاز جامعه کنونی و با استفاده از پیشرفته  ترین امکانات روز دنیا اقدام به تولید انواعی از دوچرخه های سبک و دوچرخه های برقی نموده که علاوه بر تاثیرگذاری بر سلامت فرد و جامعه و همچنین کاهش آلودگی هوا، میتوان آنها را جایگزین بسیار مناسبی نسبت به وسایل نقلیه موتوری بنزینی و دود زا دانست.
دوچرخه های برقی شهری دنرو به گونه ای طراحی شده اند که نه تنها به عنوان یک وسیله ورزشی حرفه ای و نیمه حرفه ای، بلکه به عنوان یک تفریح سالم، مفرح و مفید شناخته شده اند.

دوچرخه برقی شرکت دنرو
تضمین اصالت کالا
ما همیشه این ضمانت را به مشتریان خود می دهیم که کالاهای اصلی ارائه می کنیم
گارانتی معتبر محصولات
ارائه ضمانت معتبر همراه کالاهای ارائه شده، یکی از اصول ماست
همگام با تغییرات جهانی
ما همواره کوشیده ایم تا همگام با جدیدترین و بروزترین تکونولوژی های دنیا خودمان را بروز کنیم
خدمات پس از فروش
ارائه خدمات پس از فروش عالی همواره یکی از دغدغه های ما در دنرو بوده است
تنوع بالای محصولات
ما همواره کوشیده ایم تا با ارائه گستره ی وسیعی از محصولات، سلیقه ی همه مشتریان خود را پوشش دهیم
مشاوره تخصصی خرید
سعی ما همیشه بر این بوده تا برای مشتریان خود یک مشاور دلسوز باشیم

مهارت ما

ما همواره در دنرو کوشیده ایم تا با بهره گیری از به روز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و به کار گیری بهترین متخصصان این مرز و بوم در تولید با کیفیت ترین محصولات حمل و نقل پاک، پیشگام بوده و پرچم دار صنعت حمل و نقل پاک در منطقه باشیم

طراحی اختصاصی95%
تولید داخل80%
چابکی90%
تولید بر خط75%