در دنیای پرترافیک، شلوغ و آلوده شهری امروزه، برای انجام کارهای روزمره‌ و سرعت بخشیدن به آنها، راهی جز استفاده از دوچرخه معمولی یا دوچرخه برقی به عنوان یک وسیله نقلیه دوست داشتنی، سالم، پاک و مفرح پیش رو نمانده است.
با وجود تمامی مزایای دوچرخه به عنوان وسیله ای عالی، به دلیل ناهمواری شیبها و گسترش شهرها، استفاده از آن نه تنها برای کودکان و سالمندان دشوار کردیده بلکه دوچرخه سواران حرفه ای نیز در استفاده روزمره آنها دچار تردید گردیده اند، راه حل چیست؟ آیا میبایستی چنین وسیله جذابی را از سامانه حمل و نقل سبز شهری حذف نمود؟
جواب خیر است زیرا در حل این مشکل و معضل و حفظ دوچرخه در کورس حمل‌ونقل شهری، دوچرخه‌هایی الکتریکی یا برقی متولد شدند که در راستای سهولت استفاده از آنها و باقی ماندن و رشد در سامانه حمل و نقل شهری، از چند سال پیش اعلان وجود کرده‌اند.
از همین رو مجموعه ی دنرو به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ دنکو شکل گرفت، تا با توجه به نیاز جامعه کنونی و با استفاده از پیشرفته  ترین امکانات روز دنیا اقدام به تولید انواعی از دوچرخه های سبک و دوچرخه های برقی نموده که علاوه بر تاثیرگذاری بر سلامت فرد و جامعه و همچنین کاهش آلودگی هوا، میتوان آنها را جایگزین بسیار مناسبی نسبت به وسایل نقلیه موتوری بنزینی و دود زا دانست.
دوچرخه های برقی شهری دنرو به گونه ای طراحی شده اند که نه تنها به عنوان یک وسیله ورزشی حرفه ای و نیمه حرفه ای، بلکه به عنوان یک تفریح سالم، مفرح و مفید شناخته شده اند.

ما همواره در دنرو کوشیده ایم تا با بهره گیری از به روز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و به کار گیری بهترین متخصصان این مرز و بوم در تولید با کیفیت ترین محصولات حمل و نقل پاک، پیشگام بوده و پرچم دار صنعت حمل و نقل پاک در منطقه باشیم